ניהול מוניטין לאנשי ציבור

איש ציבור? סלבריטאי? זה הזמן לשמור ולנהל את העמוד הראשון בגוגל תחת השם שלך

לא מעט אנשי ציבור המייצגים כל נושא או רעיון, עלולים למצוא עצמם לא אחת נתקלים באזכורים שליליים ברשת אשר יגיעו מצדם של אלה המתנגדים לפועלם ולדעותיהם. שירות ניהול מוניטין לאנשי ציבור עוזר לשמור על מוניטין חיובי, לדחוק את האזכורים השליליים באינטרנט ולהחליפם בחדשים, חיוביים. הדבר נעשה תוך ניצול כוחה הרב של הרשת, ניצול כוחו של גוגל הידוע כמנוע החיפוש המוביל בעולם ובאופן כללי – ניצול יכולתו של התוכן עצמו לתרום לא מעט למוניטין של האדם.

ניהול מוניטין לאנשי ציבור
ניהול מוניטין לאנשי ציבור

 

כיצד ניתן להגן על המוניטין מפני תוצאות שליליות בגוגל?

שירות ניהול מוניטין ברשת נעשה על ידי מחיקת מוניטין שלילי לאנשי ציבור. ניהול מוניטין לאנשי ציבור מתבסס על פרסום תכנים חיוביים המקושרים אליו, אשר יחליפו את התכנים השליליים. ניהול מוניטין דיגיטלי הוא חלק משירותי המיתוג לאנשי ציבור שם דגש רב מאד על תוצאות החיפוש ועל מיקומם של התכנים החיוביים ברשת. תכנים המפארים ומקדמים את אותו איש ציבור ושיופיעו בתוצאות החיפוש בעמוד הראשון של גוגל. באופן זה יידחקו התכנים השליליים לעמודים אחרונים אליהם ממעטים הגולשים להגיע מה שמבטיח את שימור והמוניטין החיובי של איש הציבור.

מחיקת שיימינג לאנשי ציבור
מחיקת שיימינג לאנשי ציבור

מהן ההשלכות של אזכורים שליליים בגוגל עבור אנשי ציבור?

אזכורים שליליים בגוגל יכולים לפגוע משמעותית באיש הציבור. מסיבה זו חשוב מאוד לבחור שירות אמין של ניהול מוניטין ברשת הכולל אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. איש ציבור בעל אזכורים שליליים רבים יהפוך לאהוד פחות על הסובבים אותו ועל מי שנבגו לתמוך ולבחור בו בעבר ועלול בחלט לחוות למפלה לא נעימה, שתפגע בסופו של דבר בעשייה שלו ובתרומתו לחברה.

יצירת קשר

אנו מלווים אנשי ציבור, מנכ"לים ומותגים ומשמרים את המוניטין שלהם ברשת. נשמח לסייע.