ניהול משברים באינטרנט

בעבר משרדי היח"צ טיפלו בכלל המשברים, המשחק השתנה וכדי לטפל במשברים, בנוסף למשרד היח"צ יש צורך במשרד המתמחה בניהול משברים בזירות הדיגיטל. אנו פועלים למעלה מעשור בניהול וטיפול בחברות ובאנשי ציבור בזמני משבר.

נכון לעכשיו, רוב הארגונים והעסקים בישראל עדיין פועלים בצורה שגויה כשזה מגיע לניהול משברים בגלל טעות אחת – יש להם נוכחות קטנה מאוד באינטרנט. רובם מנהלים מס' חשבונות מדיה חברתית מעודכנים. אכן זו התחלה טובה כדי להיות בעל פעילות אינטרנטית, אבל זה לא מספיק בכדי לשמור על השם והמוניטין שלכם בגוגל. אם יתפרסמו כתבות חדשותיות שליליות או פוסטים חדשים בבלוג אשר כועס על הארגון שלכם אתם תיהיו חשופים ל"מתקפה" ללא הגנה. תוצאות אלו לרוב יופיעו תחת ביטויי המפתח שלכם ויופיעו בעמוד הראשון בגוגל.

הדרך הפשוטה והעדיפה בכדי להגן על המוניטין שלכם באינטרנט היא לא להתקל בבעיה מסוג זה מלכתחילה. במציאות הדיגיטלית ברגע שמשבר פורץ הוא מתלקח כמו אש בשדה קוצים. אך החכמה להיות שם לפני שהוא בכלל פורץ.

ניהול משברים ברשת הוא בדיוק אותו דבר כמו סופת הוריקן, הצפה, שריפה ועוד..צריך לדעת מה לעשות כאשר מקבלים את המכה. אך האם אתם מצוידים בידע בכדי למנוע משבר מסוג זה שיכול להכות בכם בכל שעה ביום, ממש מתחת לאף?
המוניטין הדיגיטלי של כל עסק מהווה הזדמנות אך כמובן גם איום.

למרבה המזל שלכם, בעידן האינטרנט יש מספר שיטות לניהול המשבר בצורה הטובה ביותר בכדי למזער נזקים. אתם צריכים להיות סמוכים ובטוחים מי ינהל את יסודות המשבר האינטרנטי וינהל את המוניטין שלכם באינטרנט.

במידה ואתם זקוקים לפתרון בהול, ניתן להתייעץ עם הצוות שלנו לגבי הכלים היעילים ביותר ביחס לתקציב שלכם, שם המותג והמשאבים שלכם. אנו נתאים את האסטרטגיה בהתאמה לגודל המשבר.
על ידי שיטות העבודה שלנו, הארגון שלך יהיה מצויד בכלים טובים יותר בכדי למנוע משבר מוניטין באינטרנט גם בעתיד. בינתיים, על ידי טיפוח נוכחות מותג חיובית בגוגל, תוכלו גם לייצר לקוחות חדשים וחוזרים לארגון.

זכרו, לא ניתן "למחוק" תוצאות חיפוש שליליות מהאינטרנט, אך ניתן "להטביע" אותן עם תוצאות חיוביות. לכן, זה הזמן להתחיל עם ניהול המוניטין שלכם באינטרנט כבר היום.
אל תחכו לרגע שהמשבר יפרוץ, החוכמה היא לנהל אותו מבעוד מועד!

יצירת קשר

אנו מלווים אנשי ציבור, מנכ"לים ומותגים ומשמרים את המוניטין שלהם ברשת. נשמח לסייע.